مزایا و معایب انواع لیبل ( بخش دوم )

مزایا و معایب انواع لیبل ( بخش دوم )

مزایا و معایب انواع لیبل ( بخش دوم )

مزایا و معایب لیبل پشت چسبدار

لیبل پشت چسبدار کاغذی

مزایا و معایب انواع لیبل ( بخش دوم ) | از مزایای این لیبل می‌توان به چاپ پذیری بالا با سیستم‌های چاپی گوناگون مانند چاپ افست، چاپ فلکسو و چاپ دیجیتال نام دارد و مقاومت بالا در محیط‌های خشک اشاره کرد. از معایب لیبل پشت چسبدار کاغذی نیز می‌توان مقاومت کمتر و عدم مقاومت در برابر رطوبت را در نظر داشت.

مزایا و معایب لیبل خام

 

مزایا و معایب انواع لیبل ( بخش دوم ) | لیبل خام | یکی از مهمترین مزایایی که برچسب خام بارکد دارد این است که بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. مهمترین دلیل مقرون به صرفه بودن لیبل بارکد را می توان در نوع متریال مورد استفاده آن محسوب کرد. در واقع کاغذ نسبت به سایر متریالی که برای تولید برچسب بارکد مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت مناسب تری دارد.

مزایا:

  1. انعطاف‌پذیری طراحی: لیبل خام به شما اذن می‌دهد طراحی خویش را بر بر روی یک شالوده خام انجام دهید. همین به شما قابلیت می‌دهد طرح‌ها، نوشته‌ها و عنصرها دیگر را به اعتنا در دست گرفتن نمایید و به سلیقه خویش سازگار کنید.

 

  1. هزینه کمتر: لیبل خام معمولا ارزانتر از لیبل‌های چاپ شده باشد. همین به شما قابلیت می‌دهد در ادامه هزینه‌های چاپ صرفه‌جویی کنید، به ویژه در ادامه صورتی که نیاز به چاپ حجم متعددی از لیبل‌ها دارید.

 

  1. انعطاف‌پذیری مواد: لیبل خام می‌تواند بر بر روی مواد متفاوتی نظیر کارتن، پلاستیک، شیشه و غیره چسبانده شود. همین به شما قابلیت می‌دهد در ادامه صنعت های و محیط‌های گوناگون از لیبل خام به کارگیری کنید.

 

  1. گونه چاپ: لیبل خام امکان چاپ با روش‌های متفاوتی را دارد، از گزاره چاپ افست، چاپ دیجیتال، چاپ حرارتی و غیره. همین به شما قابلیت می‌دهد گونه چاپ را بر شالوده نیازهای خویش تعیین کنید.

 

معایب:

 

  1. آسیب‌پذیری در ادامه برابر رطوبت و آب: لیبل خام معمولا حاوی برگه یا این که مواد خام هست که در ادامه معرض آب و رطوبت قرار دارد. همین ممکن هست منجر زخم و پوسیدگی لیبل شود و باعث به از فی مابین رفتن داده ها چاپ شده گردد.

 

  1. آلرژی به خط و خش: لیبل خام آلرژی بیشتری نسبت به خطوط و خش‌ها دارد. چنانچه لیبل خام در ادامه معرض فشار یا این که خش قرار گیرد، ممکن هست خراش‌ها و آسیب‌های قابل توجهی در ادامه آن به وجود آید.

 

  1. انحصار در ادامه چاپ رنگ‌های پوشیده: به برهان خواص خام بودن لیبل خام، ممکن هست اقتدار چاپ رنگ‌های بدون نور و پوشا را نداشته باشد. همین معمولا در ادامه شکل به کارگیری از لیبل‌های بازتابنده نور عمده مشهود است.

 

  1. نیاز به محافظت: به جهت نگهداری میزان مرغوب بودن و استمرار لیبل خام، ممکن هست نیاز به مراقبت مازاد داشته باشید. مثلاً در ادامه شکل به کارگیری در ادامه محیط‌های بیرونی یا این که محیط‌های با موقعیت سخت‌تر، لیبل را می بایست با روکش یا این که پوشش مراقبت کنید.

 

مزایا و معایب لیبل چاپی

مزایا و معایب انواع لیبل ( بخش دوم ) | محدودیت انتخاب گرماژ کاغذ

بالا رفتن هزینه چاپ با افزایش تعداد لیبلهای درخواستی

افت کیفیت چاپ و تغییر رنگ لیبل‌ها در مدت طولانی

محدودیت در چاپ لیبل برای محصولات دارای شرایط نگه‌داری خاص

لیبل چاپی | برای سفارش تولید لیبل لازم است که تولیدکنندگان مزایای استفاده از چاپ دیجیتال برای تولید لیبل‌های متنوع را بشناسند. با شناخت این مزایا تصمیم‌گیری درباره تعداد سفارش گذاری لیبل برای مشتریان ساده‌تر خواهد بود.

امکان چاپ لیبل در کمترین زمان و با بالاترین سرعت

چاپ باکیفیت بی‌نظیر و بسیار مناسب لیبل‌ها

امکان چاپ لیبل در هر حجمی و با سرمایه محدود

صرفه‌جویی در هزینه و منابع در نظر گرفته شده برای تولید لیبل

فرایند چاپ پایدارتر نسبت به روش‌های سنتی چاپ و تولید ضایعات کمتر

امکان ایجاد تغییرات در طراحی و چاپ لیبل پشت چسب دار رولی و تغییر داده‌های اولیه

حذف شدن هزینه تولید صفحات چاپی و کاهش هزینه چاپ لیبل

مناسب بودن برای چاپ با کیفیت طرح روی سطوح گوناگون

صرفه‌جویی در هزینه نیروی انسانی

دوستدار محیط‌زیست بودن چاپ دیجیتال

عدم محدودیت رنگ و تیراژ

سهولت کار با دستگاه چاپ

مزایا و معایب انواع لیبل ( بخش دوم ) | امکان چاپ شماره‌ سریال متغیر برای لیبل‌ها به درخواست مشتری

امکان چاپ رول لیبل جهت تست خطوط تولید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *